ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 5

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 5

Αγαπητοί γονείς-κηδεμόνες των μαθητών του 7ου Δημοτικού Σχολείου Λαμίας,

σας ενημερώνουμε ότι:

$1·        οι εγγραφές εκπαιδευτικών και μαθητών/μαθητριών στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο (sch.gr) μπορούν να συνεχιστούν έως και την Δευτέρα 06/04/2020.

$1·        Μετά την ολοκλήρωση της εγγραφής, παρακαλούμε να μας γνωστοποιήσετε το όνομα χρήστη τηλεφωνικά στο 2231026334 ή στο email του σχολείου (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.).

$1·        η ενημέρωση γονέων για τους μαθητές των Α΄ και Β΄ Τάξεων, καθώς και η επίδοση των Ελέγχων Προόδου για τους μαθητές των Γ΄, Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄ Τάξεων

για το Β΄ τρίμηνο, θα πραγματοποιηθεί όταν ανοίξουν τα σχολεία.

Από τη Διεύθυνση του σχολείου