Πασχαλινή φιλανθρωπική αγορά

Το Σάββατο 1η Απριλίου ο σύλλογος πραγματοποιεί φιλανθρωπική αγορά στο χώρο του σχολείου.
Από τις 11 το πρωί μέχρι και τις έξι το απόγευμα στο χώρο του σχολείου θα διατίθονται προς πώληση δεκάδες αγαθά . Όλα χειροποίητα και σπιτικά . Μπορείτε να βρείτε λαμπάδες , γλυκά του κουταλιού, μαρμελάδες , παραδοσιακές πίτες , τσίπουρο , πασχαλινά διακοσμητικά , κοσμήματα ,εργόχειρα , γλυκά , κουλούρια , λικερ και πολλά ακόμη ..... Όλα είναι από τις προσφορές των γονέων. Όλων αυτών που με μεράκι και θέληση έφτιαξαν και δημιούργησαν για την φιλανθρωπική αγορά του σχολείου μας . Παράλληλα θα υπάρχουν λαχνοί με τους οποίους μπορείτε να κερδίσετε δεκάδες δώρα τα οποία πρόσφεραν επιχειρήσεις της πόλης της Λαμίας . Πίσω απο τους λαχνούς κρύβονται ποδήλατα , πατίνια , mp3 συσκευές , ρούχα , φαγητά , καλλυντικά , βιβλία , υπηρεσίες ομορφιάς , είδη σπιτιού, είδη αυτοκινήτου και ότι άλλο χρειάζεται ...η καρδιά σας .

Σας περιμένουμε όλους μαζί με τους φιλους και συγγενείς το Σάββατο 1η Απριλίου . Είναι μία πράξη αλληλοσεβασμού και αλληλεγγύης που οφείλουμε στα παιδιά μας και στην ποιότητα της καθημερινότητάς τους . Ελάτε να κάνουμε αυτή την ημέρα μία γιορτή για το σχολείο μας !!!!